Ammattiosaamisen kehittämisyhdistys AMKE ry

Henkilöstö

AMKE ry

Petri Lempinen

Toimitusjohtaja

Puhelinnumero:
+358407667805

Sähköpostiosoite:
petri.lempinen@amke.fi

Riikka Reina

Asiantuntija

Puhelinnumero:
+358405944401

Sähköpostiosoite:
riikka.reina@amke.fi

Satu Ågren

Asiantuntija

Puhelinnumero:
+358407723234

Sähköpostiosoite:
satu.agren@amke.fi

Hanna-Mari Bennick

Verkkotiedottaja

Puhelinnumero:
+358 40 554 3003

Sähköpostiosoite:
hanna-mari.bennick@amke.fi

Eija Tiihonen

Hallintoassistentti

Puhelinnumero:
+358 400 169 670

Sähköpostiosoite:
eija.tiihonen@amke.fi

AMKE Oy

Tellervo Tarko

Toimitusjohtaja

Puhelinnumero:
+358400627093

Sähköpostiosoite:
tellervo.tarko@amke.fi

Marja Myllykylä

Kehittämispäällikkö

Puhelinnumero:
+358505110933

Sähköpostiosoite:
marja.myllykyla@amke.fi

Nina Salminen

Johdon assistentti

Puhelinnumero:
+358 50 4911936

Sähköpostiosoite:
nina.salminen@amke.fi

Meri Hjort

Johdon assistentti (opintovapaalla)

Puhelinnumero:

Sähköpostiosoite:

Voit ottaa meihin yhteyttä myös allaolevalla lomakkeella! 

Yhteystiedot

Ammattiosaamisen kehittämisyhdistys AMKE ry Ammattiosaamisen kehittämisyhtiö AMKE Oy

Siltasaarenkatu 12, 00530 Helsinki (sisäänkäynti Paasivuorenkadun puolelta, C-rappu)
00530 Helsinki

toimisto@amke.fi